CO
tracisz
sprzedając
SAM?

Statystycznie, będziesz sprzedawać nieruchomość przez średnio 6 miesięcy czyli około 180 dni. Dzięki naszej pomocy ten czas może się zdecydowanie skrócić - nawet do 30 dni!
Będziesz zmęczony odbieraniem telefonów z innych agencji. Już w dniu wystawienia oferty spodziewaj się lawiny połączeń i wysłuchiwania obietnic o rzekomych klientach, którzy już jutro kupią Twoje mieszkanie jeśli tylko podpiszesz umowę. Uwierz nam - to tani chwyt marketingowy!
Stracisz dużo czasu na przygotowanie i wypromowanie oferty. Trzeba stworzyć zgrabny opis, zrobić profesjonalne zdjęcia. Samo dodanie ogłoszenia, to tylko początek. Później trzeba je wyróżniać, promować, podbijać - inaczej zginie wśród tysiąca innych ofert.
Uzyskasz niższą cenę. Jeśli nie jesteś specem od negocjacji możesz zgodzić się na zbyt niską cenę. My wiemy jak rozmawiać z potencjalnym klientem i wynegocjować dla Ciebie najlepsze warunki.
Możesz podpisać niekorzystną umowę. Współpracując z Nami masz gwarancję, że umowa będzie zawierała wszelkie niezbędne zapisy, które będą chroniły Twoje interesy.
Mamy duże doświadczenie, z którego warto skorzystać. Będziesz musiał zgromadzić dokumenty do sprzedaży.
Czy aby na pewno wiesz jak się do tego zabrać? My wskażemy Ci jakie dokumenty są niezbędne do podpisania aktu, a jeśli czegoś będzie brakować – podpowiemy skąd to zdobyć.

 

JAK DZIAŁAMY?

Po pierwsze – SŁUCHAMY

Poświęcamy dużo uwagi na poznanie Twoich potrzeb, co pozwala nam dobrać najlepsze metody współpracy. Dzięki temu wiemy, co jest dla Ciebie ważne, jaką chcesz uzyskać cenę, jak szybko chcesz sprzedać, itd.

PRZYGOTOWUJEMY OFERTĘ

Zadbamy o to, by oferta była atrakcyjna. Mamy w tym duże doświadczenie. Wiemy jak przyciągnąć zainteresowanie klientów.
Pomożemy ustalić cenę. Mamy wiedzę o cenach transakcyjnych oraz znamy trendy na rynku nieruchomości.

SPRAWDZAMY

...czy posiadasz komplet dokumentów do sprzedaży. Zdarza się, że brakuje jakiegoś pisma czy zaświadczenia, bez którego nie można stanąć do umowy notarialnej. Jeśli zbyt późno to odkryjesz, to nici z transakcji. My pomożemy Ci ustalić czy masz wszystkie niezbędne dokumenty, a jeśli nie, to powiemy skąd możesz je uzyskać.

WYSTAWIAMY I PROMUJEMY OFERTĘ

Wiemy gdzie i jak to zrobić. Nie każdy portal przynosi oczekiwane efekty. Dzięki prowadzeniu statystyk wiemy, gdzie umieścić ogłoszenie i jak je wyróżnić, by trafiło do największej ilości potencjalnych klientów.

NEGOCJUJEMY WARUNKI TRANSAKCJI

Na pewno są rzeczy, na których Ci zależy. Działając z Nami nie musisz się tym zajmować. Bierzemy na siebie często trudne rozmowy dotyczące szczegółów transakcji. Jeśli trzeba, podpowiemy możliwe rozwiązania. Zachowujemy obiektywizm i spokój, kiedy Ty zaczynasz podchodzić do rozmów zbyt emocjonalnie.

DORADZAMY/PODPOWIADAMY

Czasami drobne zmiany wpływają na atrakcyjność oferty. Mamy duże doświadczenie i chętnie się nim dzielimy z naszymi klientami.

JESTEŚMY OBECNI

...przy każdym etapie sprzedaży, dzięki czemu transakcje przebiegają szybko i sprawnie. Wiemy, że najcenniejszą walutą jest zaufanie, dlatego tak dużą wagę przykładamy do pozytywnego i profesjonalnego podejścia do współpracy. 

Aż 50% nowych klientów trafia do nas z rekomendacji naszych zadowolonych klientów!

Zgłoś nieruchomość