OSIEDLE KALINOWA ALEJA

Osiedle KALINOWA ALEJA to inwestycja deweloperska powstająca przy ulicy Kalinowej, w atrakcyjnym i dynamicznie rozwijającym się Borkowie, koło Gdańska.

Docelowo Osiedle KALINOWA ALEJA stanowić będzie zespół 14 nowoczesnych budynków jednorodzinnych, dwulokalowych z garażami, tworzących jednolite założenie o osiedlu funkcjonalnym, ale również zachwycającym wysoką estetyką.

Osiedle ma rodzinny charakter. Każdy z segmentów przewiduje garaż w bryle budynku, miejsce postojowe przed budynkiem, a przynależny ogród z pewnością stanie się prywatną strefą relaksu.

 

  

 

Osiedle ma rodzinny charakter.

Każdy z segmentów przewiduje garaż w bryle budynku, miejsce postojowe przed budynkiem, a przynależny ogród z pewnością stanie się prywatną strefą relaksu.

Kierując się wygodą przyszłych mieszkańców osiedla, wszystkie lokale (łącznie 28 sztuk) zostały starannie zaprojektowane według indywidualnego projektu, który charakteryzuje przede wszystkim przemyślana architektura oraz funkcjonalność każdego z pomieszczeń, zapewniająca komfort i wygodę mieszkania.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w inwestycji zaplanowano domy o powierzchni użytkowej 120,28 m² i działkami o pow. 224-243 m².

Istnieje możliwość wyboru ilości pomieszczeń na poddaszu ( 3 lub 4 sypialnie).

Ciekawa, nowoczesna architektura, funkcjonalnie rozplanowane wnętrza, bardzo dobra lokalizacja sprawią, że każdy, kto ceni sobie jakość życia znajdzie tu swoje wymarzone lokum. Wysoka jakość materiałów budowlanych w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych technologii zapewnia naszej inwestycji piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Kolejnym atutem nieruchomości są bardzo duże okna na piętrze, które doskonale doświetlają poddasze. A ich duża szerokość dodatkowo powoduje, że ilość skosów w pokojach jest znikoma.

 

  

 

Domy zachwycają ciekawie skomponowaną elewacją, szeregiem funkcyjnych rozwiązań, optymalnym rozkładem pomieszczeń gwarantującym wygodę kilkuosobowej rodzinie

W ramach zagospodarowania terenu powstaną w pełni wykończone drogi wewnętrzne.

Budynki wykonane w technologii tradycyjnej z zastosowaniem materiałów budowlanych uznanych i sprawdzonych producentów.

Domy wykończone zostaną w stanie deweloperskim. Ogrzewanie podłogowe na całości parteru oraz na poddaszu w łazience i holu. W pozostałych pomieszczeniach grzejniki z zaworami termo-statycznymi.

Teren zewnętrzny – działka ogrodzona z czterech stron (z wyłączeniem podjazdu) panelami ogrodzeniowymi, taras oraz schody zewnętrzne z kostki brukowej, podjazd utwardzony zgodnie z wizualizacją.

 

  

  

 

 

Osiedle KALINOWA ALEJA powstaje w pobliżu istniejących już nowych osiedli mieszkaniowych

jak np.: „Osiedle Olimpijskie”, „Osiedle Nowy Horyzont”, „Cztery Pory Roku”, co zapewnia przyszłym mieszkańcom naszej inwestycji dostęp do pełnej istniejącej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, żłobki, przedszkola, szkoły, poczta itp.

Drogi gminne zapewniające dostęp do nieruchomości są drogami o nawierzchni asfaltowej z chodnikami i oświetleniem.

Bliskość Obwodnicy Trójmiasta, stanowi doskonały węzeł komunikacyjny, umożliwia szybki dojazd do nieruchomości, przede wszystkim z Gdańska, ale również z innych części Trójmiasta.

To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ciszę i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.
Inwestycja w trakcie realizacji.