Gdańsk Zakoniczyn, Kazimierza Porębskiego
2 500 PLN
Mieszkanie na wynajem , 68 m2
37 PLN /m2
Powierzchnia
68 m2
Liczba pokoi
3

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY301147
Powierzchnia: 68 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 0 z 3
Ogrzewanie: CO miejskie
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 37 PLN
Cena: 2 500 PLN

Opis nieruchomości:

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe, na malowniczych wzgórzach Zakoniczyna, na niewielkim przyjaznym zamkniętym osiedlu Pięć Wzgórz.

OPIS MIESZKANIA
Dwukondygnacyjny lokal mieszkalny znajduje się na parterze o powierzchni użytkowej wynoszącej 68m2. Bardzo pomysłowo i wyraźnie została oddzielona strefa dzienna od prywatnej. Pierwszy poziom stanowi salon połączony z aneksem kuchennym oraz wydzieloną jadalnią. Miejscem relaksu w ciepłe dni może być przynależny do mieszkania ogródek o powierzchni 120m2, który z powodzeniem powiększy strefę wypoczynkową. Z otwartego przedpokoju na półpiętro prowadzą podświetlane schody, gdzie umiejscowione są dwa pokoje dziecięce oraz łazienka z prysznicem, WC, umywalką, pralką oraz miejscem na zabudowę. W pokoju dziecięcym znajduje się zabudowana funkcjonalna szafa. Aneks kuchenny zawiera nowoczesne meble oraz sprzęt AGD: lodówka, płyta indukcyjna, piekarnik, okap.

Mieszkanie jest ustawne, o przejrzystym rozkładzie i łatwe do aranżacji. W mieszkaniu w 2016 roku przeprowadzono generalny remont. Lokal mieszkalny jest słoneczny, przytulny oraz wykończony w wysokim standardzie. Wszystkie meble w salonie widoczne na zdjęciu zostają w mieszkaniu. 

Przy podpisaniu umowy wymagana jest jednomiesięczna kaucja. Do kwoty najmu należy doliczyć opłaty (czynsz+ media) 
- latem 400 zł + prąd 
- zimą 500 zł + prąd 
Wynajem miejsca postojowego wynosi 100 zł, jednak opłata nie jest wymagana, gdyż na osiedlu znajduje się ogólnodostępny parking. 

PODSUMOWANIE
Usytuowanie w dzielnicy, której tempo rozwoju stymulują powstające tu liczne nowe osiedla mieszkaniowe oraz infrastruktura miejska. Umiejscowione na wzgórzu w najlepszym punkcie lokalizacyjnym, otoczone jest rozległymi łąkami z zagajnikami i oczkami wodnymi. Idealna baza dla rodzinnej rekreacji i aktywnego wypoczynku. Zagospodarowane ścieżki wokół budynku, reprezentacyjna promenada, kolorowy, duży plac zabaw i teren rekreacyjny w pobliżu umożliwiają różnorakie formy aktywności fizycznej a malownicze okolice zachęcają do relaksu jak również długich spacerów z rodziną. To propozycja dla ludzi dbających o komfort i wygodę.

Zapraszam do umówienia się na prezentację nieruchomości.


Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentacje.

UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU.
KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. SPRZEDAŻ TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST LICENCJĄ PAŃSTWOWĄ ORAZ POLISĄ UBEZPIECZENIOWĄ.

Skontaktuj się z agentem :
Magdalena Bieszk

Telefon : 793 63 53 53

m.bieszk@mmnieruchomosci.com.pl


Lokalizacja: