Bojano, Dąbrowskiego
749 000 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 383 m2
1955.61 PLN /m2
Powierzchnia
383 m2
Liczba pokoi
7
Rok budowy
2004

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY285449
Powierzchnia: 383 m2
Powierzchnia działki: 1 014 m2
Liczba pokoi: 7
Piętro/Pięter 0 z 1
Rok budowy: 2004
Ogrzewanie: inne
Cena za m2: 1955.61 PLN
Cena: 749 000 PLN

Opis nieruchomości:

Dom wolno stojący w Bojanie zlokalizowany na dużej, zagospodarowanej działce (1014 m2) w atrakcyjnej okolicy z dala od zgiełku a zarazem z dogodnym dojazdem do głównej drogi w kierunku Gdańska czy Gdyni.

Dom wybudowany wg projektu "Dom pod dębami 2" znanej pracowni ARCHON z  naniesionymi  niewielkimi zmianami.

Dom wybudowany w 2004 r. o powierzchni użytkowej ok. 248,10 m2 - w pełni wykończony, do  odświeżenia. Posiada prostą konstrukcję i przejrzysty funkcjonalny układ pomieszczeń.

Poziom parteru koncentruje się wokół centralnie umieszczonego pokoju dziennego z wyjściem na taras (20 m2), dużej otwartej kuchni połączonej z jadalnią (łączna przestrzeń 65 m2). Unikalną atmosferę wprowadza  kominek z płaszczem wodnym. Uzupełnieniem kondygnacji jest spiżarnia, WC, holl i przedpokój. Dodatkowym aututem jest pokój z dostępem do łazienki. Część gospodarczą tworzy garaż, kotłownia oraz pomieszczenie pomocnicze tworzące podziemną kondygnację.

Na poddasze prowadzą schody a tu prywatną przestrzeń stanowią cztery pokoje (15,6m2; 15,5m2; 23m2; 17m2) oraz jasna łazienka z wanną. Każdy z pokoi posiada wasną garderobę.

Na strych można dostać się poprzez składane schody – jedna, otwarta strefa wyłożona panelami z oddzielnym WC tworzy dodatkowe pomieszczenie.

Na podłogach w pokojach panele w łazienkach i przedpokoju kafle. Ściany cekolowane, malowane w kolorze. Okna PCV nowego typu.

Prosta bryła z zaakcentowanym wejściem podpartym dwoma kolumnami, urozmaicona podcieniem nadaje charakter dworkowy. Dom zbudowany i wykończony z dbałością o jakość materiałów. Dach kopertowy z dachówką ceramiczną. Materiał ścian - porotherm. Ogrzewany  piecem na ekogroszek alternatywnie ogrzewanie kominkowe, możliwość zainstalowania ogrzewania olejowego.

Działka zagospodarowana, o różnorodnym zadrzewieniu, idealnie nasłoneczniona, porośnięta zadbaną trawą, cicha, całkowicie osłonięta od ulicy tujami, ogrodzona, zapewnia spokój i komfortowe warunki odpoczynku w domowym zaciszu. Na działce przewidziano dwustanowiskowy garaż wolno stojący z kanałem, tuż za nim składzik na drwno.

Dom dzięki odpowiedniemu "urzeźbieniu" ogrodu przez szpaler zieleni i małą architekturę tworzy idealne rozwiązanie dla osób, które, podobnie jak dotychczasowi właściciele, chcą cieszyć się mieszkaniem w spokojnej, pełnej przyrodniczych walorów okolicy, w bezpośredniej bliskości do miasta. W niedalekiej odległości pełne zaplecze handlowo-usługowe (sklepy, szkoła, przychodnia).

Gorąco polecam i zapraszam do prezentacji

 


Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentacje.

UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU.
KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. SPRZEDAŻ TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST LICENCJĄ PAŃSTWOWĄ ORAZ POLISĄ UBEZPIECZENIOWĄ.

Skontaktuj się z agentem :
Magdalena Dziadkowiec

Telefon : 792634343

m.dziadkowiec@mmnieruchomosci.com.pl