Banino, Tuchomska
420 000 PLN
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż , 8 084 m2
51.95 PLN /m2
Powierzchnia
8 084 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY478926
Powierzchnia: 8 084 m2
Cena za m2: 51.95 PLN
Cena: 420 000 PLN

Opis nieruchomości:


Nieruchomość gruntowa usytuowana jest w miejscowości Banino przy ulicy Tuchomskiej.
Blisko działki znajduje się osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się tereny zabudowane domami jednorodzinnym i oraz niezabudowane działki.

Działka ma powierzchnię 8 084 m2 o regularnym kształcie.

W drodze znajduje się sieć wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, energetyczna oraz gazowa. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą z płyt. W tym roku ma być położony asfalt.

Nieruchomość gruntowa położona jest na obszarze objętym obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwy do zabudowania jest teren 2 065m2 w planie jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Pozostała część działki to teren lasów i wód powierzchniowych oraz strefa gazociągu.

Działka idealna dla rodzin z dziećmi, gdyż w pobliżu (ok 150m) znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa. Okoliczne tereny idealnie nadają się do spacerowania ścieżkami leśnymi czy jazdy rowerem.

Bardzo dobry dojazd do Obwodnicy Trójmiasta i centrum Wrzeszcza. W niedalekiej odległości znajduje się również stacja Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentacje.

WIĘKSZA ILOŚĆ ZDJĘĆ NIERUCHOMOŚCI ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. ZAPRASZAM!


Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentacje.

UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU.
KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. SPRZEDAŻ TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST LICENCJĄ PAŃSTWOWĄ ORAZ POLISĄ UBEZPIECZENIOWĄ.

Skontaktuj się z agentem :
Magdalena Bieszk

Telefon : 793 63 53 53

m.bieszk@mmnieruchomosci.com.pl


Lokalizacja: