Pępowo, Sosnowa
550 000 PLN
Dom (Bliźniak) na sprzedaż , 101,50 m2
5418.72 PLN /m2
Powierzchnia
101,50 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2021

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY636058
Powierzchnia: 101,50 m2
Powierzchnia działki: 450 m2
Liczba pokoi: 5
Pięter : 1
Rok budowy: 2021
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 5418.72 PLN
Cena: 550 000 PLN

Opis nieruchomości:

Kameralna inwestycja składająca się czterech budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. 
Domy budowane w oparciu o projekt DOM W TUNBERGERIACH 2 znanej pracowni architektonicznej ARCHON. 
Projekt nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego, zwracający uwagę ciekawym wykończeniem elewacji. Charakterystycznym elementem jest bezokapowy dach, wykończony płaską dachówką.
Otwarta część dzienna mieści salon z zestawem wygodnych mebli oraz kuchnię, gdzie przewidziano miejsce na duży, rodzinny stół. Optymalne warunki do przyrządzania posiłków zapewnia dobra organizacja funkcji oraz duża ilość naturalnego światła. Przestrzeń wypoczynkową domu powiększa dostępny ze strefy dziennej taras. Na parterze mieszkańcy mają również do dyspozycji pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub gościnną sypialnię. Na jego osi usytuowano łazienkę z prysznicem. Kotłownia na piec gazowy pod schodami pełni też funkcję pralni. W prywatnej strefie nocnej na poddaszu zaprojektowano trzy doskonale doświetlone sypialnie, wśród których znajduje się pokój rodziców z własną garderobą oraz jasna łazienka. Każdy lokal położony jest na działce o powierzchni ok. 450m2 co zapewni wygodną przestrzeń do wypoczynku. Istnieje możliwość postawienia wiaty garażowej na 2 samochody.
Inwestycja położona w pobliżu drogi krajowej nr 20 oraz ok. 3 kilometrów od planowanego węzła obwodnicy metropolitalnej w Miszewie. 
Zapraszam na prezentację bezpośrednią lub on-line w dogodnym dla Państwa terminie.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentacje.

UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU.
KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. SPRZEDAŻ TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST LICENCJĄ PAŃSTWOWĄ ORAZ POLISĄ UBEZPIECZENIOWĄ.

Skontaktuj się z agentem :
Sławomir Kamiński

Telefon : 729 925 729

s.kaminski@mmnieruchomosci.com.pl


Lokalizacja: