Gdańsk Borkowo, Niepołomicka
470 000 PLN
Dom (Bliźniak) na sprzedaż , 90 m2
5222.22 PLN /m2
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2021

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY590214
Powierzchnia: 90 m2
Powierzchnia działki: 240 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro/Pięter 0 z 1
Rok budowy: 2021
Ogrzewanie: gazowe
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 5222.22 PLN
Cena: 470 000 PLN

Opis nieruchomości:

Inwestycja realizowana jest na granicy Gdańska zaledwie 7 kilometrów od Centrum (dojazd ul. Starogardzką lub Świętokrzyską), wygodny dojazd do obwodnicy Trójmiasta i obwodnicy południowej.
Domy w zabudowie jednorodzinnej dwu lokalowej o nowoczesnej, prostej architekturze, przeznaczone dla rodziny 3-4 osobowej. Projekt optymalnie wykorzystuje kubaturę budynku i mimo niewielkich gabarytów uzyskano stosunkowo dużą powierzchnię użytkową. Otwarta, jasna, przestronna część dzienna na parterze zapewnia wygodę mieszkańcom i sprawia wrażenie, że dom jest większy niż w rzeczywistości. Miejsca parkingowe przewidziano przed budynkiem ale można doprojektować wiaty na auta.
Działka przynależna do każdego lokalu to około 240 m2.
Powierzchnia użytkowa domu 77,1 m2 (liczona bez trzeciej kondygnacji) dzieli się na część dzienną na parterze tworząc jasny salon połączony z otwartą kuchnią (37,2 m2), a taras stanowi jej atrakcyjne przedłużenie. Kondygnacja uzupełniona o WC (2,4 m2) i wiatrołap (2,5 m2) z wnęką na szafę. Z centralnie usytuowanego hallu prowadzą schody na piętro, gdzie mieszczą się dwie sypialnie (11,4 m2; 8,6 m2) i gabinet o powierzchni 5,3 m2 oraz łazienka (6,1 m2). Na trzeciej kondygnacji (poddasze o powierzchni ok. 20m2) istnieje możliwość zaaranżowania dodatkowego pokoju.
Standard wykończenia:
Domy bardzo solidnie wykonane: ściany ocieplone styropianem gr. 15 cm; stropy monolityczne żelbetowe; schody wylewane mechanicznie, betonowe; dach konstrukcji drewnianej pokryty dachówką betonową, ocieplony wełną mineralną gr. 20 cm; elewacja - tynk strukturalny; stolarka okienna biała w środku, kolor na zewnątrz; parapety zewnętrzne wykonane z blachy powlekanej; parapety wewnętrzne konglomerat marmurowy; posadzki betonowe wylewane na mokro; podłoga na strychu z płyt OSB; na ścianach tynki maszynowe; ściany działowe murowane, tarasy i chodniki na gruncie - kostka brukowa; podjazdy płyta ażurowa; przepierzenie tarasów między segmentami; ogrodzenie terenu bez frontu.
Elegancki, a zarazem prosty styl w połączeniu z funkcjonalnym wnętrzem oraz praktycznym zagospodarowaniem terenu składa się na niepowtarzalny klimat tego miejsca. Całość tworzy przestrzeń bardzo komfortową i uniwersalną, a funkcjonalne i słoneczne wnętrza pozwalają na duże możliwości aranżacji.

Termin realizacji- IV Kwartał 2020 r.
Zapraszam na prezentację
Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentacje.

UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU.
KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. SPRZEDAŻ TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST LICENCJĄ PAŃSTWOWĄ ORAZ POLISĄ UBEZPIECZENIOWĄ.

Skontaktuj się z agentem :
Sławomir Kamiński

Telefon : 536333341

s.kaminski@mmnieruchomosci.com.pl


Lokalizacja: