Banino, Letnia
649 000 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 248 m2
2616.94 PLN /m2
Powierzchnia
248 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2004

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY192965
Powierzchnia: 248 m2
Powierzchnia działki: 944 m2
Liczba pokoi: 5
Pięter : 1
Rok budowy: 2004
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 2616.94 PLN
Cena: 649 000 PLN

Opis nieruchomości:

LOKALIZACJA
Dom jednorodzinny wolno stojący położony w miejscowości Banino przy ulicy Letniej. Nieruchomość położona jest w zacisznym miejscu, do którego prowadzi droga wewnętrza zaledwie do kilku posesji. W sąsiedztwie znajdują się budynki jednorodzinne wolno stojące. Dom znajduje się bardzo blisko szkoły podstawowej zlokalizowanej przy ul. Tuchomskiej. 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
Nieruchomość o powierzchni całkowitej wynoszącej 248 m2 usytuowana jest na działce 944m2.
Dom typu bungalow rozbudowany o poddasze użytkowe. Na PARTERZE o powierzchni wynoszącej 104,11m2, obejmujący wiatrołap (2,98m2), klatka schodowa (13,99m2), WC (1,78m2), łazienka (7,30m2), spiżarnia (1,35m2),salon (29,07m2), kuchnia z jadalnią (16,94m2) oraz dwa odrębne pokoje o powierzchni 15,2 m2 oraz 15,5 m2. Dom wzbogacony jest również o taras, który powiększa strefę wypoczynkową oraz łączy dom z ogrodem. Cały ogród jest zagospodarowany i posiada liczne nasadzenia dzięki czemu sprawia wrażenie dużej prywatności. Na PODDASZU mieści się komfortowa łazienka oraz 2 przestronne i dobrze doświetlone pokoje. Atutem poddasza są dwa funkcjonalne schowki, które mogą pełnić funkcję pomieszczenia gospodarczego.
Istnieje możliwość postawienia garażu bądź wiaty garażowej.

STANDARD WYKOŃCZENIA
Dom został wybudowany w 2004 roku w technologii murowanej w oparciu o wysokiej klasy materiały budowlane. Na dachu dachówka ceramiczna. Instalacje: elektryczna, gazowa, wod-kan, alarmowa, telewizyjna. Dom podłączony do kanalizacji. 
Ściany na poddaszu z płyt kartonowo gipsowych.
Ogrzewanie podłogowe w wiatrołapie, w pozostałych pomieszczeniach zainstalowane grzejniki. W domu zainstalowany jest kominek z rozprowadzaniem ciepła do wszystkich pokoi.
Na poddasze prowadzą drewniane schody.
Posesja jest ogrodzona włącznie z frontem. Niewątpliwym atutem domu jest ogród, który jest przestronny oraz w całości zagospodarowany. Dzięki licznym nasadzeniom w ogrodzie czujemy pełną prywatność.

PODSUMOWANIE
Dom o spokojnej, klasycznej architekturze oferujący dużo prywatności, przestrzeni i światła. Wnętrze domu tworzy przestrzeń bardzo komfortową i funkcjonalną, co pozwala na duże możliwości aranżacyjne. Nieruchomość położona w rozwijającej się miejscowości Banino, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości drogą asfaltową a następnie drogą z płyt oraz gruntową. Dom idealny zarówno do zamieszkania jak również do prowadzenia działalności gospodarczej. W bliskiej odległości znajduje się las oraz jeziora do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentację.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentacje.

UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU.
KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. SPRZEDAŻ TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST LICENCJĄ PAŃSTWOWĄ ORAZ POLISĄ UBEZPIECZENIOWĄ.

Skontaktuj się z agentem :
Magdalena Bieszk

Telefon : 793 63 53 53

m.bieszk@mmnieruchomosci.com.pl


Lokalizacja: