Banino, Pszenna
373 000 PLN
Dom (Szeregowy) na sprzedaż , 96 m2
3885.42 PLN /m2
Powierzchnia
96 m2
Liczba pokoi
4
Rok budowy
2018

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY769748
Powierzchnia: 96 m2
Powierzchnia działki: 205 m2
Liczba pokoi: 4
Piętro/Pięter 0 z 1
Rok budowy: 2018
Ogrzewanie: gazowe
Cena za m2: 3885.42 PLN
Cena: 373 000 PLN

Opis nieruchomości:

Domy w cenie mieszkania! - 4 pokoje - działka - bardzo dobry dojazd - gotowe do odbioru

LOKALIZACJA
Osiedle powstało w dobrze skomunikowanej części Banina. Dobry dojazd do inwestycji zapewnia wyłożona płytami ul. Pszenna. Droga wewnętrzna będzie utwardzona, a przed każdym segmentem będą wykonane w cenie dwa miejsca postojowe. 
Domy posadowione są na działkach o powierzchni 205m2.
Każdy z segmentów gwarantuje swobodną przestrzeń, możliwość aranżacji ogrodu dostępnego z tarasu.

STANDARD I ROZKŁAD POMIESZCZEŃ
Oferta dotyczy szeregu wewnętrznego na działce o powierzchni 205 m2.
Łączna powierzchnia użytkowa to prawie 93 m2.
Nieruchomość została podzielona na część dzienną - parter (47,42 m2) oraz na strefę prywatną usytuowaną na poddaszu (45,44 m2).
Kondygnację parteru tworzy salon (28,75 m2) z funkcjonalnie połączoną jadalnią oraz z wyjściem na ogródek. Kuchnia (8,03 m2) delikatnie odseparowana od strefy dziennej. Uzupełnieniem parteru jest wiatrołap (2,56 m2) oraz gościnna łazienka (3,64 m2). Do wykorzystania (zabudowy) jest miejsce pod schodami, które może być wykorzystane na spiżarnię, pom. gospodarcze czy schowek.

Cześć dzienna jest bardzo przestronna i robi duże wrażenie. To prawie 40 m2 otwartej powierzchni, co jest rzadkością, przy takim metrażu lokali.

Na poddasze prowadzą betonowe schody. Tutaj powierzchnię zajmują trzy pokoje (9,53 m2; 12,83 m2; 11,31 m2) i rodzinna łazienka (6,56 m2). We wszystkich sypialniach zaaranżowano duże okna, dzięki którym do pomieszczeń wpada sporo światła.
Na uwagę zasługuje fakt, iż każdy budynek ma swoje ściany, dodatkowo między ścianami jest jeszcze 5cio cm dylatacja - wyciszenie styropianem. Dzięki temu sąsiedzi z zza ściany nie będą uczestniczyli w życiu rodziny i odwrotnie :)

Domy zbudowane w oparciu o dobrej klasy materiały budowlane. Ściany nośne wykonane z gazobetonu 24 cm, ocieplone styropianem 15 cm. Dach kryty dachówką betonową. Ocieplenie poddasza wełną mineralną gr 25 - 30 cm. Orynnowanie PCV. Instalacje: elektryczna, wod-kan, grzewcza (ogrzewanie gazowe). Ogrzewanie podłogowe na parterze i w górnej łazience, grzejniki w pokojach. Okna PCV trzyszybowe. Istnieje możliwość montażu kominka. Przed budynkiem i na tarasie kostka betonowa.

PODSUMOWANIE
Usytuowanie pomieszczeń i perfekcyjne zaprojektowanie przestrzeni pozwoliło zaaranżować kompletny układ, satysfakcjonujący 4-5 osobową rodzinę.
Banino przeszło w ostatnich latach rewolucję dzięki której uzyskał miano „nowoczesnej wsi”, a życie mieszkańców stało się dużo wygodniejsze. Przyczyniła się do tego cała infrastruktura, z której wymienić można: nowoczesną szkołę podstawową, gimnazjum, dwa ośrodki zdrowia, wiele punktów usługowych i sklepów.
Pomimo szybkiego postępu i rozwoju w Baninie nie brak także malowniczych miejsc, pejzaży i sielskich klimatów.

Zapraszamy do kontaktu i wizyty na budowie


Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz na prezentacje.

UDZIELAMY BEZPŁATNEJ POMOCY W UZYSKANIU KREDYTU.
KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI. WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. SPRZEDAŻ TEJ NIERUCHOMOŚCI OBJĘTA JEST LICENCJĄ PAŃSTWOWĄ ORAZ POLISĄ UBEZPIECZENIOWĄ.

Skontaktuj się z agentem :
Magdalena Bieszk

Telefon : 793 63 53 53

m.bieszk@mmnieruchomosci.com.pl