Gdańsk Chełm Południe, Niepołomicka
449 000 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 90 m2
4988.89 PLN /m2
Powierzchnia
90 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2020

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY320695
Powierzchnia: 90 m2
Powierzchnia działki: 290 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro/Pięter 0 z 1
Rok budowy: 2020
Ogrzewanie: gazowe
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 4988.89 PLN
Cena: 449 000 PLN

Opis nieruchomości:

Zamieszkaj wygodnie zaledwie 500 metrów od Granicy Gdańska (9 km od Centrum)

 Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej realizowany na mini osiedlu w Borkowie.

Dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej, o nowoczesnej, prostej architekturze, przeznaczony dla rodziny 3-4 osobowej. Projekt optymalnie wykorzystuje kubaturę budynku i mimo niewielkich gabarytów uzyskano stosunkowo dużą powierzchnię użytkową. Otwarta, jasna, przestronna część dzienna na parterze zapewnia wygodę mieszkańcom i sprawia wrażenie, że dom jest większy niż w rzeczywistości. Miejsca parkingowe przewidziano przed budynkiem ale można doprojektować wiaty na auta. 

Działka przynależna do każdego lokalu to ok. 240 m2.

Współczesny styl bryły podkreślają prostokątne wykusze oraz duże przeszklenia od strony ogrodów.

Powierzchnia użytkowa domu 77,1 m2 dzieli się na część dzienną na parterze tworząc jasny salon połączony z otwartą kuchnią (37,2 m2), a taras stanowi jej atrakcyjne przedłużenie. Kondygnacja uzupełniona o WC (2,4 m2) i wiatrołap (2,5 m2) z wnęką na szafę. Z centralnie usytuowanego hallu prowadzą schody na piętro, gdzie  mieszczą się dwie sypialnie (11,4 m2; 8,6 m2) i gabinet o powierzchni 5,3 m2 oraz łazienka (6,1 m2). Na trzeciej kondygnacji (poddasze o powierzchni całkowitej ok. 20m2) istnieje możliwość zaaranżowania dodatkowego pokoju

Standard wykończenia:

Domy bardzo solidnie wykonane: ściany ocieplone styropianem gr. 15 cm; stropy monolityczne żelbetowe; schody wylewane mechanicznie; dach konstrukcji drewnianej pokryty dachówką betonową, ocieplony wełną mineralną gr. 20 cm; elewacja - tynk strukturalny; stolarka okienna biała w środku, kolor na zewnątrz; parapety zewnętrzne wykonane z blachy powlekanej; stolarka drzwiowa; parapety wewnętrzne konglomerat marmurowy; posadzki betonowe wylewane na mokro; podłoga na strychu wyłożona z płyt OSB; wykończenia ścian tynki maszynowe; ściany działowe murowane lub szkieletowe na konstrukcji stalowej pokryte obustronnie płytami gipsowymi; tarasy i chodniki na gruncie - kostka brukowa; podjazdy płyta ażurowa; przepierzenie tarasów między segmentami; ogrodzenie terenu bez frontu.

Elegancki, a zarazem prosty styl w połączeniu z funkcjonalnym wnętrzem oraz praktycznym zagospodarowaniem terenu składa się na niepowtarzalny klimat tego miejsca. Całość tworzy przestrzeń bardzo komfortową i uniwersalną, a funkcjonalne i słoneczne wnętrza pozwalają na duże możliwości aranżacji.

Inwestycja realizowana jest w Borkowie usytuowanym na granicy Gdańska. To miejscowość doskonale skomunikowana z Trójmiastem (ul. Starogardzka, ul. Niepołomicka, Obwodnica Południowa, Obwodnica Trójmiasta) w  pobliżu przystanków autobusowych umożliwiających korzystanie z bogatej oferty rozrywkowo - kulturalnej Trójmiasta.

Termin realizacji-  II kwartał 2020 r.

Zapraszam na prezentację

 

 

 

 

Skontaktuj się z agentem :
Sławomir Kamiński

Telefon : 536333341

s.kaminski@mmnieruchomosci.com.pl


Lokalizacja: