Borkowo, Kasztanowa
530 000 PLN
Dom (Szeregowy) na sprzedaż , 136,26 m2
3889.62 PLN /m2
Powierzchnia
136,26 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2018

Dane nieruchomości:

Numer oferty: MY683692
Powierzchnia: 136,26 m2
Powierzchnia działki: 200 m2
Liczba pokoi: 5
Piętro/Pięter 0 z 1
Rok budowy: 2018
Ogrzewanie: gazowe
Jasna kuchnia: Nie
Cena za m2: 3889.62 PLN
Cena: 530 000 PLN

Opis nieruchomości:

!!!UWAGA!!! - ostatni wolny segment

Inwestycja w Borkowie obejmująca dom parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie szeregowej, o niesztampowym wizerunku. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.
Autorem projektu SANSA  jest pracownia Archipelag. Budynek tworzą trzy segmenty - dwa zewnętrzne na działkach o powierzchni ok 300 m2 i wewnętrzny ok 200 m2.

Dom charakteryzuje się przestronną strefą dzienną (23,96 m2) dostępną z holu (11,5 m2). Doskonale przemyślane rozwiązania w dobrze doświetlonej kuchni (35 m2) dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie z niej. Praktycznym rozwiązaniem jest uwzględnienie dwóch łazienek - zarówno na dole (5,30 m2) jak i na górze (7,31 m2). Na uwagę zasługuje dodatkowy pokój/gabinet (11,94 m2) zaaranżowany przy przejściu z wiatrołapu. Na komfortowe użytkowanie domu mają wpływ trzy sypialnie (14,67 m2; 11,67 m2; 10,20 m2) na poddaszu w tym jedna z garderobą (5,18 m2). A taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Atutem domu jest ergonomicznie rozplanowany układ pomieszczeń oraz duże przeszklenia, które dodają bryle lekkości oraz zapewniają jasny i otwarty charakter wnętrz. To funkcjonalność i prostota w nowoczesnym wydaniu.

Projekt realizowany jest z dużą dbałością o każdy szczegół na każdym etapie budowy. Domy budowane technologią tradycyjną doprowadzone do standardu deweloperskiego. Budowane z wysokiej jakości matariałów: ściany dwuwarstwowe ocieplone styropianem gr. 15 cm; stropy monolityczne żelbetowe; schody wylewane mechanicznie; dach konstrukcji drewnianej pokryty dachówką betonową, ocieplony wełną mineralną gr. 20 cm; elewacja - tynk strukturalny; stolarka okienna biała w środku, kolor na zewnątrz; parapety zewnętrzne wykonane z blachy powlekanej; stolarka drzwiowa; parapety wewnętrzne konglomerat marmurowy; posadzki betonowe wylewane na mokro; podłoga na strychu wyłożona z płyt OSB; wykończenia ścian tynki maszynowe; ściany działowe murowane lub szkieletowe na konstrukcji stalowej pokryte obustronnie płytami gipsowymi; tarasy i chodniki na gruncie - kostka brukowa; podjazdy płyta ażurowa; przepierzenie tarasów między segmentami; ogrodzenie terenu bez frontu.

Dom posadowiony w bardzo spokojnej okolicy. Blisko stąd do szkoły podstawowej czy do przedszkola. Nie brakuje także innych elementów miejskiej infrastruktury, ważnych w codziennym życiu - sklepy, komunikacja autobusowa, przychodnia. Usytuowanie osiedla zapewnia dogodny dojazd do całego Trójmiasta. To miejsce dla tych którzy chcą czuć się swobodnie i intymnie w swoich domach i ogrodach, ale nie chcą zrezygnować z walorów wygód miejskiego trybu życia. To miejsce dla estetów, którzy poza praktyczną stroną życia cenią sobie wysoki standard wykończenia, dbałość o detale i niepowtarzalny charakter swego otoczenia.

UWAGA - załączona wizualizacja stanowi jedynie rysunek poglądowy. Faktyczny wygląd budynku może się różnić.

Zapraszamy na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie po wcześniejszym umówieniu się.

 

 

 

Skontaktuj się z agentem :
Sławomir Kamiński

Telefon : 536333341

s.kaminski@mmnieruchomosci.com.pl


Lokalizacja: